Den dětí trochu jinak, ale o to víc v pohodě

Počasí nám letos sice venkovní program překazilo, ale nenechali jsme si tím zkazit náladu! Den dětí jsme si v rámci našeho 2. stupně ŽŠ užili přímo ve škole.

Žáci byli rozděleni do družstev a postupně plnili úkoly z přírodopisu, zeměpisu, matematiky i českého jazyka. Vznikly například krásné informační tabule o ptácích z našeho okolí a nechyběly ani další originální nápady.

Na závěr čekal nelehký úkol naše učitele – vybrat nejlepší družstvo. Všechny týmy předvedly skvělý výkon.

A protože Den dětí je hlavně o radosti, odměna nemohla chybět. Za snahu a skvěle odvedenou práci si všichni pochutnali na zaslouženém nanuku.