Když dějepis není jen v učebnici…

Studenti gymnázia SŠ Orbis vyrazili na exkurzi na památník osady Ploština. Do místa, které v sobě spojuje historii, silné příběhy i nádhernou přírodu kolem.
Čekalo nás pár kilometrů na čerstvém vzduchu, spousta zajímavostí, zamyšlení nad tím, co se dělo doslova „kousek za humny“ během války, a také jsme si potvrdili, že historie nemusí být jen data a letopočty.
Díky všem studentům za super den!













