Náš první workshop „Career Day“ byl úspěšný!

Žáci naší školy se seznámili s profesemi v různých odvětvích. Dokonce se převlékli do oblečení, která by při výkonu svých vysněných profesí nosili. Dozvěděli se zajímavá fakta a informace o různých typech profesí i kariérních příležitostech.

A oblasti, které naše děti zaujaly nejvíce? Například strojírenství, letecký průmysl, stomatologie, obchodní management, cestování, péče o novorozence, profesionální sporty i zemědělství.

Děkujeme touto cestou i rodičům, kteří se našeho workshopu Career Day zúčastnili a našli si ve svém nabitém programu čas.

Celý projekt byl realizován v anglickém jazyce 😉

Our first Career Day Workshop was a success!

The students were introduced to different professions in different industries. They also participated by dressing up as their dream professions and learning about the different career opportunities possible for them. They were able to discover and learn interesting facts and information about the different types of professions. For example; Engineering Planes, Dentistry, Business Management, Travel, Caring for Newborns, Professional Sports, and Agriculture. Thank you to the parents who participated in our Career Day Workshop. We really appreciate you taking time out of your busy schedules to make the day a big success!