Pozdrav z exkurze do Kurovického lomu

Gymnazisté z 1. a 2. ročníku SŠ Orbis si užili den plný přírody, slunce a objevování. Mozaiku místních krás skládali čolci, vážky, šídla, perlíni, štiky, kapři… ale také vzácné orchideje a hořce.

Nechybělo ani pozorování života ve včelích úlech a pár odvážlivců zvládlo i rychlé osvěžení v průzračné vodě.

Zkrátka byl to čas, kdy jsme učebnice vyměnili za batohy a příroda zařídila program sama…