NABÍDKA LETNÍCH PŘÍMĚSTSKÝCH TÁBORŮ 2024

Je sice teprve březen, již nyní je však správný čas začít plánovat vhodné letní aktivity pro naše nejmilejší, pro děti. Jako každoročně vám nabízíme naše oblíbené SUMMER CAMPS – letní příměstské tábory. Letos jsme pro vás připravili dva tábory, v obou případech s anglickými rodilými mluvčími. Tentokrát máte na výběr ze dvou možností:
  • Space is the Place v termínu 15. 7. – 19. 7. 2024. Mužete se mimo jiné stát mladými astronauty, dozvědět se zajímavosti o vesmíru a vydat se na vesmírná dobrodružství.
  • Music Festival v termínu 12. 8. – 16. 8. 2024, kde si užijete také koncert a soutěž ve zpěvu.
 V obou SUMMER CAMPS se můžete těšit na tematické hry a soutěže, výlety i další prázdninová dobrodružství. Mezi nimi například na návštěvu Lesoparku Mladcová či  ZOO Lešná, bazénu v Kostelci či prověření kondičky na stezce zdraví. V obou případech je cena letního příměstského tábora 3600,- Kč, pro děti z MŠ a ZŠ ORBIS 3300,- Kč. Naše SUMMER CAMPS jsou vhodné pro děti ve věku 6-14 let. Na letní tábory můžete své děti přihlásit zde: Letní příměstské tábory Orbis 2024 Těšíme se na společná dobrodružství!